Sinan Gümüş sıkı çalışıyor!

Fatih Terim'in gelişiyle formunu yükselten ve şampiyonluk yolunda kader golleri atan Sinan Gümüş, yeni sezona bambaşka bir şekilde girmeyi planlıyor.

Yeni sezonda hedefini ilk 11 olarak belirleyen Galatasaray'ın 24 yaşındaki hücum oyuncusu Sinan Gümüş’ün, idmanlarda oldukça sıkı çalıştığı ve şimdiden Terim’in gözüne girdiği öğrenildi. 

Sinan, hücum hattının her bölgesinde görev yapabiliyor ve hocası tarafından joker olarak düşünülüyor.

TATİLDE ÖZEL OLARAK ÇALIŞTI
Attığı kritik gollerle şampiyonlukta önemli pay sahibi olan ve Fatih Terim'in gözüne giren Sinan Gümüş'ün, aldığı olumlu krediyi boşa harcamak istemediği ifade edildi. Bu nedenle kendisine özel fizyoterapist tutan Sinan Gümüş, gelecek sezon direkt ilk 11'de oynamak için ekstra çaba sarfedeceği kaydedildi.

Sinan Gümüş'ün tatil boyunca her gün ekstra çalışmalar yapacağı, sezon başı kampında da diğer takım arkadaşlarından daha fazla çalışarak Fatih Terim'in vazgeçilmezlerinden olmaya çalışacağı belirtildi.

SİNAN GÜMÜŞ'E 'DUBLE' KONTRAT
Mevcut mukavelesi gelecek sezonun sonunda bitecek olan 24 yaşındaki oyuncunun yıllık 600 bin Euro aldığını ve bu durumdan rahatsız olduğunu bilen Fatih Terim, kadroda maaş adaletini sağlamayı amaçlıyor.

Galatasaray'ın geleceğini düşünerek gençlere daha çok önem veren Terim, Sinan'ın potansiyelinden daha fazla faydalanmayı amaçlıyor. Sinan Gümüş'le yıllığı 1.2 milyon Euro'dan 4 senelik sözleşme yenilenmesi bekleniyor.
(Webaslan.com)

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.