Trezeguet'in önceliği Galatasaray!

İtalyan medyasında yer alan 'Inter'le anlaştı' haberinin doğru olmadığını söyleyen Mısırlı futbolcu Trezeguet, "Ben Galatasaray'da oynamak istiyorum" dedi.  

Mısır'ın Dünya Kupası'ndan elenmesinin ardından İstanbul'a gelip Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak ile görüşüp el sıkışan İtalyan basınında çıkan, 'Inter'le anlaştı' iddiasına yanıt verdi.

24 yaşındaki kanat oyuncusu, "Ben kimseye Inter'le anlaştığımı söylemedim. Inter'in teklif yaptığını doğruladım. Ben Galatasaray'ı bekliyorum. Ben Şampiyonlar Ligi'nde oynamak istiyorum. Bu yüzden önceliğim Galatasaray" dedi.

BONSERVİSİ 5 MiLYON EURO
Inter'in, bonservis bedeli 5 milyon Euro olan Kasımpaşalı oyuncuya yıllık 1 milyon Euro'dan 4 yıllık sözleşme teklif ettiği belirtildi. İtalyanların Trezeguet'ye, "İlk yıl seni Parma'ya kiralayacağız" dediği, oyuncunun ise düşünmek için süre istediği ifade edildi.
(Hürriyet)

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.