Abdurrahim Albayrak: "Transferi konuşunca fiyat artıyor"

Galatasaray İkinci Başkanı Abdürrahim Albayrak, Göztepe maçının ardından açıklamalarda bulundu. Takımı yalnız bırakmayan taraftara teşekkür eden Albayrak, transferi konuşunca fiyatlarını arttığını söyledi ve renk vermedi.

"TARAFTARIMIZA 'I LOVE YOU' DİYORUM"
"Galatasaray'ı yalnız bırakmadılar. Onlara 'I Love You' diyorum. taraftarlarımıza çok ihtiyaç vardı. Stada gelip 90 dakika destekleyen, radyodan dinleyen, TV'den izleyenlere teşekkür ediyorum. İnşallah 3. maçımızda da taraftararımızla bütünleşiriz. Galibiyetlerimize devam ederiz."

"AŞIK OLDUĞU RENKLERE KAVUŞTURDUM"
"Emre Akbaba ile ilgili hakikaten 48 saat telefon şarja bağlı, bir taraftan konuşarak. Allaha şükürler olsun. Galatasaray formasını giymek istiyordu. Sevdiği, aşık olduğu renklere kavuşturdum onu. 3 tane pozisyona girdi bugün. Bize ileride çok çok faydası olacak. İleride daha da fazla faydalanacağız kendisinden."

"TRANSFER, KONUŞUNCA FİYATI ARTIYOR"
"Transfer işlerine girmeyelim. Konuşunca fiyatı artıyor. Olduğu zaman toplanıp açıklıyoruz zaten."

"HAKAN BALTA'YA HER ZAMAN KAPIM AÇIK"
"11 senede şampiyonluğu Galatasaray'da yaşamış, çok efendi bir oyuncudur. Hiçbir zaman en ufak bir problemi olmamıştır. Hem Galatasaray kapısı, hem şahsi kapım ona her zaman açık olacaktır. Çok şahsi, çok ahlaklıdır. 40 bin kişi ayakta alkışladı onu."

"BASIN HEP YAZAR"
"Biz önce kendi içimizde hesabımızı yapacağız. Bizim boşa verecek paramız yok. Basın yazar hep. Basın yazdı diye transfer yapacak halimiz yok."

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.