Abdurrahim Albayrak: Yapacağımız transferler nokta atışı olacak..

Galatasaray'ın Ankaragücü'nü 3-1 yendiği maçın ardından 2. Başkan Abdurrahim Albayrak, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Kötü bir zemine karşı oynadıklarını ancak maç öncesi trafikten dolayı geç kaldıklarını belirten Albayrak, ekonomik durumdan dolayı ayaklarını yorgana göre uzatmaları gerektiğini söyledi. Albayrak'ın açıklamalarının tamamı şu şekilde..

ŞANS ESERİ SAKATLANMA OLMADI
Bugün maça yetiştiysek, Ankara Emniyet Müdürü arkadaşım sayesinde yetiştik. 45 dakika kala stada geldik. Zor şartlarda maça geldik. Maça gelince zemini gördünüz. Geçen hafta Konya'da da gördük, burada da aynı zemin. Yazık günah. Şans eseri burada bir sakatlık yaşanmadı.

KİM OYNAYACAĞI FATİH HOCANIN KARARI
Hocamız değişiklikler yaptı, istediğimiz 3 puanı aldık. Geçen sezon galibiyetle kapattık, bu sezon galibiyetle aştık. Kim onyar kim oynamaz Fatih hocanın kararıdır. Geniş bir kadromuz var. Bu hafta Sinan oynadı, haftaya bir başkası oynar. Hocanın kararıdır.

BU GÜNLERDE HERKES AYAĞINI YORGANINA GÖRE UZATACAK
Biz de transfer yapmak istiyoruz ama hele bugünlerde herkes ayağını yorganına göre uzatacak. Uçak indirme lafı yok artık. Ne indirebilirsiniz, ne kaldırabilirsiniz. Borcumuz çoğaldı. Futbolcu almak kolay ama nasıl borçları ödeyeceğiz? Kiralık için görüştüğümüz birçok oyuncu var. Sabahlara kadar hepimiz maçları izliyoruz. Artık boşa verecek paramız yok. Almak için elimizden geleni yapıyoruz. Transfer inşallah yapacağız ama yapacağımız transfer nokta atış olacak.

GOMIS'E CİDDİ ÖDEME YAPIYORUZ
Gomis bizim için çok önemli bir oyuncu. Çok ciddi bir ödeme yapıyoruz. Gomis'ten memnunuz. En kısa zamanda özlediğimiz o formuna ulaşacaktır.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.