Fatih Terim: "Keyif veren bir maç oldu"

Galatasaray'ın Göztepe'yi taraftarı önünde 1-0 mağlup ettiği maçın ardından İmparator Fatih Terim açıklamalarda bulundu. İleride kredi kazanmak için bu haftaları kayıpsız geçmenin kritik olduğunu söyleyen Terim, Onyekuru'nun fizik olarak üst seviyede olduğunu söyledi. İmparator ayrıca transfer müjdeleri de verdi..

"İLK YARI GERGİNDİM"
"Keyif veren ve mücadeleli bir maç oldu. Oyunu 2'ye taşıyamadığımız sürece sıkıntı yaşayacağız, bu herkes için geçerli. İlk maçlarda sıkıntılı zamanlardır bunlar, üç puanlar çok çok önemli. 3 puanlarla bu sezon başını geçersek, sonrasına kredimiz kalır diye düşündüğüm için ilk yarıda gergindim. 2. yarıda gergin değildim açıkçası. İkinciyi bulsak çok farklı bir oyun ve sonuç da olabilirdi.

"ZEMİN İÇİN EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM"
"Bir parantez de sahamıza açmak istiyorum. Üç aylık boşluktan sonra diğer sahaları gördükten sonra bizim sahamız böyleyse zemin için emeği geçenlere teşekkür etmek lazım."

"ONYEKURU FİZİK OLARAK EN ÜST SEVİYEYE ÇIKTI"
"Henry oyunun en hareketli oyuncusuydu. Her tür oyunu geri dönüşe sadık kalarak oynamak bizim için önemli. "Hedefimiz milli arada Henry'nin fizik gücünü en üst seviyeye çıkarmaktı ama görünen o ki o daha erken ulaşıyor."

"NDİAYE PAZARTESİ, SALI TAKIMA KATILACAK"
"Ndiaye'nin idari şartları yerine geldiği zaman pazartesi ya da salı günü kiralık olarak Galatasaray takımına katılacak."

"31 AĞUSTOS'A KADAR VAKTİMİZ VAR BAKIYORUZ"
"31 Ağustos'a kadar vaktimiz var.  10 gün her ne kadar bayram dolayısıyla her yer kapalı olsa da bizim öyle bir durumumuz yok. Telefonun başında, her şey için hazırlıklıyız. Muhakkak ki bazı konuşmalarımız var. Eksik olan yerleri çok net söyledim. Hala merkez atak oyuncusunda ısrar ediyorum. Yuto'nun arkasına sol bek mutlak şart. Bir de stoper söylemiştim. Bakıyoruz."

"EMRE ÇOK DAHA İYİ İŞLER YAPACAK"
"Emre ilk maçına çıktı, çok daha iyi işler yapacak. Gomis de bir süredir oynamıyordu o da iyi şeyler yaptı.Emre'yi ben Belhanda'nın yerinde oynatacağım diye bir şey söylemedim, sizin tahmininiz öyle. Emre birçok yerde oynayabilen bir futbolcu ama mümkün mertebe kaleye yakın oynatacağız. Çabuk oyuncularımızla beraber Emre, güzel işlerini fazlalaştırarak devam edecek."

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.