Maicon transferi için kritik gün!

Suudi Arabistan ekibi Al Hilal'e transferi evraklar yetişmediği için iptal olmuştu. Al-Hilal ise Maicon'un transferi için FIFA'ya başvurmuştu. FIFA'nın transferle ilgili kararının bugün çıkması bekleniyor.

Vatan Gazetesi'nin haberine göre; Suudi Arabistan'da transferin son gününde sistemdeki sorun nedeniyle transferi gerçekleşmeyen Maicon için Al Hilal, FIFA'ya hemen başvuruda bulunmuştu.

Bu başvurudan gelecek sonuca göre de Galatasaray'ın transfer harekatı başlayacak. Al Hilal ile oyuncu için 3 milyon euroya anlaşma sağlanırken son günde yaşanan hatalar nedeniyle bu transfer gerçekleşmeyince FIFA'nın kapısı çalındı. 

Çarşamba gününe kadar Maicon için Suudi Arabistan ekibine yanıt verileceği öğrenilirken Aslan da buna göre hareket edecek. 

Listedeki isimlere yönelmesi için 2 günü bulunan Aslan 31 Ağustos'ta bitecek transfer dönemi öncesinde savunmaya da takviye yapacak.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.