Mehmet Demirkol: "Galatasaray'ın psikolojisi çok iyi"

Mehmet Demirkol, Galatasaray'ın Alanyaspor'u 6-0 mağlup ettiği karşılaşmayı değerlendirdi. Galatasaray'ın camia olarak çok iyi bir psikolojiye sahip olduğunu söyleyen Demirkol, bunun Şampiyonlar Ligi için çok önemli olduğunu belirtti.

PSİKOLOJİSİ ÇOK İYİ
"Galatasaray'ın oyunuyla ilgili bir sürü şey söyleyebiliriz ama rakiplerinden en büyük farkı psikolojisi çok iyi. Taraftar, teknik heyet, herkes kendini iyi hissediyor. Bunu görebiliyorsunuz. Yunus Akgün'ün daha yolu var ancak o mücadeleye giriyor. Bu mücadeleye girmesi bile psikolojiden kaynaklanıyor. İkinci yarı Galatasaray oyunu çizgiden çizgiye açtı. Hücum oyuncuları da öne çıktı. Alanyasporlu oyuncular da yoruldu.Kadro olarak bakıldığında Galatasaray'da her bölgeye oyuncu lazım. Hoca söylüyor zaten. Savunmaya, hücuma, sol beke oyuncu gerekiyor ama psikolojisi en hazır takım. Problemsiz duruyorlar.Seyirciler dünden beri hadi toparlanalım, hep beraber stadı dolduralım diyordu. Emre Akbaba, Ndiaye heyecanı var. Terim güvenli duruyor. Psikolojisi çok hazır." 

ŞAMPİYONLAR LİGİ CİDDİ BİR MUHAREBE
"Şampiyonlar Ligi için bu şart. Galatasaray'ı çok ciddi bir muharebe bekliyor. Belhanda'nın artık bu oyununun üstüne çıkması lazım. Belhanda kendini göstermezse bu kadronun dışında kalır. Emre geldi Ndiaye geldi Modeste de gelirse kendini bir anda dışarıda bulur."

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.