Mustafa Cengiz: "Mutluluğa giden yollar, gül bahçeleri değildir"

Galatasaray Başkanı Mustafa CengizKKTC Galatasaray Taraftar Derneği'nin 21'inci şampiyonluk kutlamasına video konferans ile katıldı. Engelleri taraftarlarla, hep birlikte aşacaklarını ve şampiyonluklara ulaşacaklarını söyleyen Cengiz, KKTC'ye yatırım yapacaklarını ve çalışmalarını sürdürdüklerini de açıkladı.

MUTLULUĞA GİDEN YOLLAR GÜL BAHÇELERİ DEĞİLDİ
"Gördüğünüz gibi şampiyonluğa genel olarak mutluluğa giden yollar genel olarak direkt, düz, gül bahçeleri veya otoban yollar değildir. Taşlı, tarlalı, zor yollar da vardır. Galatasaray olarak önümüzde engeller var. Bu engelleri sizlerle birlikte, yönetimimizle birlikte aşacağımızı ve sürekli olarak şampiyonluklara ulaşacağımızı, Galatasaray'ın adını şanlı armayı sürekli olarak ebediyete kadar gönderde tutacağımıza inanıyorum" 

KKTC'YE YATIRIM YAPMAK İSTİYORUZ
Mustafa Cengiz, KKTC'de yatırım yapılmadığı gerekçesiyle Galatasaray'ın kullanımından alınan arsa ile ilgili de açıklamalar yaptı. 

Gecede bulunan fanatik Galatasaraylılığıyla bilinen Ulaştırma Bakanı Tolga Atakan'dan, "arsanın yeniden Galatasaray'a verilmesi ricasında bulunan" Cengiz, "Bu arsaya Galatasaray'a yakışan bir yatırım yapacağız" dedi.

Galatasaray, KKTC'de otel ve antreman sahaları olacak bir kompleks yapmak istiyor.

KKTC Galatasaray Taraftar Derneği Başkanı Mustafa Alkaravlı ise KKTC'de en fazla taraftarı olan takımın Galatasaray olduğunu ifade etti.

Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamasına Ergün Penbe, Evren Turan ve Fatih Terim'in hazırlık kampına da götürdüğü, Galatasaray U21 oyuncusu Kıbrıslı Türk Ahmet Sivri de katıldı.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.