Yönetim acil olarak 10 milyon Euro arıyor!

Yeni sezon öncesinde UEFA ile finansal konularda yeni bir anlaşma sağlayan Galatasaray'da oyunculara ödenecek maaşlar konusunda sıkıntılı günler geçiriyor. Göreve geldikleri süreden buyana geçmiş dönemdeki borçları ödemeye çalışan Mustafa Cengiz yönetiminin kısa bir süre içerisinde 10 milyon Euro'ya ihtiyacı bulunuyor.

Sabah gazetesinde yer alan habere göre; Galatasaray'daki maaş krizinde ikinci perde yaşanıyor. Ligde şampiyonluğa ulaşan sarı-kırmızılı takıma Nisan ve Mayıs ayında ödeme yapılmamıştı. İkinci başkan Abdurrahim Albayrak, yeni sezon öncesinde Temmuz ayında futbolcuların hesabına 5 milyon Euro geçmişti ancak Ağustos itibarıyla futbol takımına biriken borcun toplam 10 milyon Euro olduğu ortaya çıktı. Sarı-kırmızılı yöneticiler harıl harıl kredi ararken, futbolcular yine geçmiş dönemlerde olduğu gibi senet karşılığında UEFA'ya gönderilen borçsuzluk kağıdına imza atıyor.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.