Abdurrahim Albayrak: Şampiyonlar Ligi müziğini özlemişiz

Galatasaray Spor Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, UEFA Şampiyonlar Ligi’nde oynanacak Lokomotiv Moskova maçı öncesi GS TV'ye açıklamalarda bulundu. Şampiyonlar Ligi bayrağını özlediklerini belirten Albayrak, çok heyecanlı olduğunu da belirtti. Abdurrahim Albayrak'ın açıklamaları şu şekilde... 

ŞAMPİYONLAR LİGİ MÜZİĞİNİ ÖZLEMİŞİZ
Şampiyonlar Ligi müziğini özlemişiz. Ortada serilen Şampiyonlar Ligi bayrağını özlemişiz. Yarın Allah’ın izni ile biz de kavuşuyoruz. O heyecana, o atmosfere tekrar dönüyoruz. Galatasaray camiasına, taraftarlarımıza ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Çok güzel bir basın toplantısı oldu. Hocam her zaman olduğu gibi o soğuk kanlılığıyla, tecrübesiyle, sakinliğiyle çok güzel ifadelerde bulundu. Yarın inşallah maçı da o heyecanla, o atmosferle galibiyetle başlamamızı diliyorum.

STADIMIZ SARI VE KIRMIZI IŞIKLARLA DONATILDI
Stadımız sarı ve kırmızı ışıklarla donatıldı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Tüm taraftarlarımızı yarın stada bekliyoruz. Çünkü onlara çok ihtiyacımız var. Bizi yalnız bırakmadıklarında neler yapacağımızı tüm dünya biliyor. Lokomotiv Moskova da bunun bilincinde. Hazırlıklarımızı son idmanla tamamlıyoruz.

ÇOK HEYECANLIYIM, HOCA BENİ SAKİNLEŞTİRİYOR
Çok heyecanlıyım, hoca beni sakinleştiriyor. Muhteşem taraftarlarımıza çok iş düşüyor. 90 dakika susmamamız lazım. 90 dakikada Galatasaray’ın neler yapacağını bundan önceki maçlarda tüm dünya gördü. Yarın akşam bir yenisini daha ekleyeceğiz. Yarın her ne pahasına olursa olsun 90 dakika susmak yok ben de dahil. Ülkemizdeki tüm spor severler umarım iyi bir futbol seyreder ve keyif alırlar. Stadımızın tıklım tıklım dolmasını rica ediyorum. Yarın akşam bizi yalnız bırakmasınlar, sonra pişman olabilirler.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.