''Bu sene gençlerimize daha çok yer vereceğiz.''

Galatasaray Erkek Voleybol Takımı Başantrenörü Nedim Özbey ve Sportif Menajer Can Ayvazoğlu  yeni sezon öncesi GS TV'ye açıklamalarda bulundu. Nedim Özbey ve Can Ayvazoğlu'nun açıklamaları şu şekilde...

NEDİM ÖZBEY
Sabah çalışmasında parça çalışmaları yapıyoruz. Liberolar, pasörler, smaçörler ve orta oyuncular ayrı çalışıyor. Biraz uzun sürüyor ama başarılı oluyor. Akşam antrenmanında da takım çalışması yapıyoruz. Zaten haftanın 4 günü güç çalışmamız var. Sezona kuvvetli başlamak istiyoruz. Gerçi daha zamanımız var. Kamp dönemimiz var Bulgaristan’da. Orada 2 maç yapacağız. 19-21 Eylül arasında. Dönüşte İstanbul’da turnuva düzenliyoruz. 26-27-28 Eylül’de Burhan Felek’te Afyon Belediye, Maliye ve İstanbul BBSK ile oynayacağız. Ekim’in ilk haftasında İzmir’de Spor Yazarları Turnuvası’na katılıyoruz. 15 Ekim’de de maçımız başlıyor. Her takım kuvvetlendi bu sene. Hazırlıklarımız güzel gidiyor. Çok memnunuz. Selçuk’un takıma geri dönmesi çok fark yarattı. Çok iyi bir çocuk Selçuk, çok severim kendisini. Gergye’de geldi o da çok genç bir çocuk. Bu sene gençlerimize daha çok yer vereceğiz.

CAN AYVAZOĞLU
Yoğun bir şekilde devam ediyoruz çalışmalara. Günde çift antrenman yapıyoruz. Bunun faydalarını sezon başında göreceğiz. Birkaç hazırlık turnuvamız var. Takım olabilmek adına iyi bir şeyler yaparak sezona hazırlanmak istiyoruz. İnşallah her şey güzel olacak. Yabancı oyuncularımız takıma katıldı. Bundan sonra tam takım her gün mümkün olduğunca yoğun bir şekilde sezona hazırlanacağız.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.