Ertuğrul Erdoğan: Tek eksiğimiz taraftarımız..

Yöneticiler ve Galatasaray Erkek Basketbol Takımı'nın bir araya geldiği yemekte koç Ertuğrul Erdoğan açıklamalarda bulundu. Her şeyin keyifli gittiğini söyleyen Erdoğan, mücadele eden, hızlı oynayan, taraftara keyif veren bir takım oluşturma amacında olduklarını söyledi.

"TEK EKSİĞİMİZ TARAFTARIMIZ"
“Tabii hazırlık döneminde şu ana kadar her şey keyifli gidiyor ama asıl önemli olan kısma yaklaşıyoruz. Önümüzdeki hafta Salı günü Andorra maçı ve takip eden hafta sonunda Anadolu Efes ile devam edecek maratona başlıyoruz. Buradaki tek eksiğimiz taraftarımız. İnşallah ilk maçtan itibaren o eksiği de kapatacağız. Çok mücadele eden, hızlı oynayan, taraftarına ve izleyenine keyif veren bir takım oluşturmak amacımız. Şu anda bu yolda adım adım ilerliyoruz ama tabii ki çok yeni bir takımız. Bir şeyleri konuşmak ve karar vermek için daha çok erken. Oynadığımız maçlar, aldığımız sonuçlar adım adım buna katkı yapacaktır. Zaman şu an bizim en çok ihtiyacımız olan şey. Benim beklediğimden çok daha iyi bir uyum ve çok daha iyi bir kimya oluştu. Umut ediyorum bunu sonuca da yansıtırız. Sezona yüksek enerjiyle başlayıp sezon boyunca böyle götürmeyi hedefliyoruz.”

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.