Hazırlık Turnuvası | Arkas Spor'a mağlup olduk

Galatasaray Erkek Voleybol Takımı, 2018-2019 sezonu hazırlıkları kapsamında Burhan Felek Voleybol Salonu'nda düzenlenen turnuvanın üçüncü ve son gününde İzmir ekibi Arkas Spor ile karşı karşıya geldi.

Mücadelenin ilk seti karşılıklı sayılarla başladı. Arkas Spor teknik molasına 10-12 önde girdiği seti 21-25 üstün tamamladı. Karşılaşmanın ikinci setine etkili başlayan Galatasaray teknik molaya 12-10 önde girdi. Teknik molanın ardından etkili oyununu sürdüren Filenin Aslanları seti 25-20 önde tamamlayarak maçta durumu 1-1’e getirdi. Mücadelenin üçüncü setinde de etkili oyununu sürdüren sarı kırmızılılar teknik molaya 12-9 üstün girdi. Molanın ardından başa baş mücadeleye sahne olan seti Galatasaray 26-24 önde tamamladı ve maçta durum 2-1 oldu. Karşılamanın dördüncü setine iyi başlayan Arkas Spor teknik molasına 4-12 üstün girdiği seti 16-25 önde tamamladı ve maçta durumu 2-2’ye getirdi.

Maçın beşinci ve son setinin teknik molasına sarı kırmızılılar 8-4 önde girdi. Molanın ardından büyük çekişmeye sahne olan seti Arkas Spor 15-17 üstün tamamlayarak mücadeleden 3-2 galip ayrıldı.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.