Ilya Gerkus'tan Ali Sami Yen açıklaması!

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi Lokomotiv Moskova'nın başkanı Ilya Gerkus, Galatasaray maçıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Ali Sami Yen'in dünyanın en gürültülü stadyumu olduğunu belirten Gerkus, çok zor bir maç olacağını da belirtti. Ilya Gerkus'un açıklamaları şu şekilde...

DÜNYANIN EN GÜRÜLTÜLÜ STADI
Şampiyonlar Ligi'nde zorlu rakiplerle karşılaşacağız. Her takımın güçsüz olduğu alanlar var, biz de onlara çalışacağız. Bu maçlar ne kadar iyi olduğumuzu gösterecek. İlk maç çok zor olacak, Galatasaray deplasmanına gideceğiz. Çok gürültülü bir stad, dünyanın en gürültülü stadı, eşi benzeri yok. Ayrıca rakip de çok sıkı oynayacaktır, bizim için zorlu olacak. Hocamız için oyuncuları hazırlamak önemli bir görev olacak. Ağır bir rakibe karşı hayatta kalmak önemli olacak.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.