İşte Rodrigues'e yapılan zammın detayları!

Galatasaray yönetimi önceki gün sürpriz bir karara imza atarak geçen sezonun yıldızlarından Garry Rodrigues'e zam yapmıştı. Rodrigues'in maaşı 1 milyon 350 bin Euro'dan 1.9 milyon Euro'ya çıkarılmıştı. Bu zammın 550 bin değil 250 bin Euro olduğu ortaya çıktı...

Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre; yıldız futbolcunun 1 milyon 350 bin Euro olan maaşının 1 milyon 900 bin Euro'ya çıkarılmasının ardından sosyal medyada "550 bin Euro zam çok fazla. Yellow Friday'dan kazanılan para Rodrigues'e verilmiş" yorumları yapıldı. 

Ancak Rodrigues'e yapılan zammın aslında 250 bin Euro olduğu ortaya çıktı. Çünkü yönetim, yıldız futbolcunun yeni sözleşmesinde puan bonusunu kaldırdı.  Rodrigues bu madde sayesinde geçtiğimiz sezon 300 bin Euro kazanmıştı. Yönetim yapılan tüm sözleşmelerde puan bonusuna yer vermemeye özen gösteriyor..

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.