Mariano: Mutluyum burada olduğum için.

Galatasaray'ın başarılı futbolcusu Mariano, Futbolun Süperleri gecesinde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Şampiyonluğun en önemli noktasının Şampiyonlar Ligi'ne dönüş olduğunu belirten Mariano, burada olduğu için mutlu olduğunu da belirtti. Mariano'nun açıklamaları şu şekilde...

MUTLUYUM BURADA OLDUĞUM İÇİN
Takımımız çok iyi bir performans gösterdi ve şampiyonluk geldi. Bunun akabinde böyle bir geceye katılacağımız için çok mutluyuz. Sadece biz değil mutlaka diğer takımlardan arkadaşlarımız da olacak. Onların da gösterdiği performanslar var. Böyle güzel bir gecede performanslar değerlendirilecek. Mutluyum burada olduğum için.

TAKIMIMI BAŞARILI BİR YERE TAŞIMAK İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM
Geçen sene çok önemli bir şampiyonluk var. Bu şampiyonluğun en önemli noktası tekrardan ait olduğumuz yere, Şampiyonlar Ligi'ne dönmekti. Her oyuncunun, her takımın mücadele etmek istediği bir yer. Tüm büyük takımlar orada olacak. Biz de orada olacağız. Ben de sarı kırmızılı formayla elimden gelenin en iyisini yaparak hem taraftarlar, hem camia için, Avrupa'da takımımı başarılı bir yere taşımak için elimden geleni yapacağım.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.