Newcastle'ın devre arasındaki hedefi Garry Rodrigues!

Yaz transfer döneminde istediği hamleleri yapamayan Newcastle United'ın Ocak transferindeki ilk hedefi Galatasaray'ın yıldız oyuncusu ve hız makinesi olan Garry Rodrigues...  

Akşam gazetesinde yer alan habere göre; Premier League'de ilk 4 haftasında umduğunu bulamayan Newcastle United şimdiden transfer için kolları sıvadı. İngiliz ekibinin hedefinde ise yaz transfer döneminde çok isteyip de alamadığı Galatasaraylı Garry Rodrigues var. İngiliz basını Teknik Direktör Rafael Benitez'in bu konuda çok ısrarcı olduğunu ve takımı hızlı hücuma taşıyabilecek bu oyuncunun mutlaka alınmasını istediğini öne sürdü.

Ekonomik nedenlerle yaz döneminde alınamayan Rodrigues'in mutlaka Ocak'ta Newcastle United'in kadrosuna katılacağı da dile getirildi. Haberde Galatasaraylı oyuncudan, ''Tam bir hız makinesi. Avrupa'da bir çok kulüpte oynama tecrübesine sahip. Asıl yeri sağ kanat ama her iki kanatta da oynayabiliyor. Hedef adamı ve vizyona uygun bir oyuncu" diye söz edildi.

Galatasaray, geçtiğimiz günlerde Garry Rodrigues'in maaşında da iyileştirmeye gitmişti.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.