Ömer Yalçınkaya: Sinerjimiz ve enerjimiz çok güzel..

Şube genel menajeri Ömer Yalçınkaya da düzenlenen moral yemeğinde açıklamalarda bulundu. Takımdaki sinerji ve enerjinin çok güzel olduğunu söyleyen Yalçınkaya, taraftarı Salı günkü Andorra maçı için salona davet etti.

"SİNERJİMİZ VE ENERJİMİZ ÇOK GÜZEL"
“Bu güzel kadroyu ve takımı kurdukları için Sayın Başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyoruz öncelikle. Bugün bu yemeği organize eden Ömer Cansever ve Erol Özmandıracı’ya da teşekkürlerimi sunuyorum. Ertuğrul hocanın da söylediği gibi kısa sürede iyi bir uyum yakaladı takımımız ve hızlı ivme kazandı. Tabii bunun yansıması resmi maçlarda olacak. Burada tek eksiğimiz söylendiği gibi; seyircimiz. Şu anda kombine satışlarımız çok ağır gidiyor. Tabii yeni bir takım olduğu için taraftarımız da takımı pek tanımıyor. Ama gün geçtikçe kaynaşacağız, 2 Ekim Salı günü EuroCup’ta ilk maçımızda taraftarımızın yaratacağı muhteşem atmosferle kazanarak başlamak istiyoruz. Onları salona davet ediyoruz. Umarım güzel bir sezon geçer. Sinerjimiz ve enerjimiz çok güzel. Umarım bunun sonucunu sahada alacağız.”

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.