Rodrigues'in kefili Fatih Terim!

Galatasaray yönetiminin,  Garry Rodrigues’in maaşını Fatih Terim'in onayıyla 550 bin Euro artırarak 1.9 milyon Euro’ya çıkardığı ortaya çıktı.

Sabah'ın haberine göre; zam isteyen Gomis'i satan Galatasaray yönetimi, yazın aynı talepte bulunan Garry Rodrigues'in sözleşmesinde ise iyileştirme yaptı. Takım içindeki dengelere çok önem veren teknik direktör Fatih Terim'in, 11'e ilk yazdığı ancak ücret sıralamasında 16'ncı olan Rodrigues'e yapılan 550 bin Euro artırmaya onay verdiği öğrenildi. Kendisi gibi Hollanda'da yetişen Donk'la çok iyi anlaşan Garry'nin yeni ücreti Donk gibi 1.9 milyon Euro olacak. İngiltere'den Newcastle ve Rusya'dan Spartak Moskova'nın ilgilendiği Garry Rodrigues, Galatasaray'da kalmak istediği için tekliflere olumlu geri dönüş yapmamıştı.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.