Sinan Gümüş, profesyonelliğe meydan okudu!

Galatasaray'ın en az kazanan futbolcuları arasında bulunan Sinan Gümüş, takım arkadaşı Garry Rodrigues'e zam yapılmasına rağmen sesini çıkarmadı. Sezon sonu sözleşmesi bitecek olan genç oyuncu, "Yeni sözleşme ve zam" talebinde bulunmadı. 

Milliyet'in haberine göre; Galatasaray'da sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Sinan Gümüş profesyonelliğe adeta meydan okudu. 650 bin Euro ile takımda en az kazanan isimlerden biri olan 24 yaşındaki futbolcu, "Yeni sözleşme ve zam" diye diretmedi. Kulübün ekonomik olarak zor durumdan geçmesi nedeniyle birçok olayı sineye çeken Sinan, Garry Rodrigues'e zam yapılmasından sonra bile bu durumu bir koz olarak kullanmadı. Sinan Gümüş, kendini futbola odaklayacak ve daha fazla süre alıp takıma katkı vermeyi öncelikli hedef olarak seçti.

TALİPLERİ VARDI
Bu hareketi ile takdir toplayan oyuncuyla hem yeni mukavele yapılması hem de ücretine iyi bir zam gelmesi bekleniyor. Sarı-kırmızılı futbolcu, geçen yaz Benfica ve Fiorentina başta olmak üzere Avrupa'dan birçok takımın gündemine gelmiş ancak Galatasaray Yönetimi bu futbolcuyu satmamıştı. Yabancı sınırındaki belirsizlikler de yine Sinan Gümüş gibi futbolcuların gelecekte daha değerli olacağı anlamına geliyor.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.