Sofiane Feghouli: "Galatasaray'da mutluyum"

Galatasaray'da transfer döneminin en çok konuşulan isimlerinden olan Sofiane Feghouli, uzun bir süre sonra Cezayir Milli Takımı'na seçildi ve bir basın toplantısı düzenledi. Basın toplantısında çoğunlukla milli takıma değinen Cezayirli yıldız, Galatasaray'da mutlu olduğunu ve harika bir sezon geçirmek istediğini söyledi.

Cezayir Milli Takımı'na döndüğü için mutlu olduğunu ve elinden gelenin en iyisini yapmak istediğini söyleyen Sofiane Feghouli'ye, basın toplantısının sonunda Galatasaray ile ilgili çıkan iddialar da soruldu.

Feghouli, sorulan soruya tepki gösterirken çok kısa bir cevap verdi. Feghouli Galatasaray'da mutlu olduğunu bir kez daha söylerken ''Türkiye ile ilgili sorulara cevap vermeyeceğim. Burada önemli olan Cezayir Milli Takımı. Birçok söylenti konuşuldu. Gazetelerde yazanları kontrol edemiyorum. Transfer dönemi kapandı. Galatasaray'da mutluyum. Bu sezon iddialıyım. Harika bir sezon geçirmek istiyorum'' ifadelerini kullandı.

Feghouli'nin de formasını giydiği Cezayir, 8 Eylül'de deplasmanda Gambia ile karşı karşıya gelecek.
(Webaslan.com)

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.