Süper Lig'de ilk yarının maç programı açıklandı..

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Spor Toto Süper Lig'de ilk yarının maç programını açıkladı.

TFF'den yapılan açıklamaya göre, program, Avrupa kupalarında mücadele eden kulüplerin müsabaka programları, Ziraat Türkiye Kupası maçları ve yayıncı kuruluşun talepleri dikkate alınarak hazırlandı. Türkiye Kupası'nda oluşacak eşleşmeler, yayın programında yaşanabilecek değişiklikler ve mücbir sebepler sonucunda programda değişiklik yapılabileceği bildirildi.

Şampiyonlar Ligi oynayacak olmamızdan dolayı öncesindeki maçları erken oynamamız doğal bir durum gibi gözükse de önümüzdeki 5 iç saha maçını cuma günü oynamamız manidar.. Bu durum taraftarımız tarafından sosyal medyada da tepkiyle karşılandı.

İşte takımımızın derbi tarihleri...
11. HAFTA
02 Kasım Cuma 21:00 - Galatasaray - Fenerbahçe

14. HAFTA
02 Aralık Pazar 20:00 - Beşiktaş - Galatasaray

Süper Lig'de 5-17. haftaların maç programı ise şöyle oluştu:
5. hafta
14 Eylül Cuma:
20.00 Galatasaray-Kasımpaşa (Türk Telekom Stadı)

15 Eylül Cumartesi:
17.00 MKE Ankaragücü-Akhisarspor (Stat açıklanmadı)
20.00 Göztepe-Kayserispor (Bornova)
20.00 Beşiktaş-Evkur Yeni Malatyaspor (Vodafone Park)

16 Eylül Pazar:
17.00 Demir Grup Sivasspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Yeni 4 Eylül)
17.00 Medipol Başakşehir-Antalyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)
20.00 Çaykur Rizespor-Bursaspor (Çaykur Didi)
20.00 Atiker Konyaspor-Fenerbahçe (Konya Büyükşehir Belediye)

17 Eylül Pazartesi:
20.00 Aytemiz Alanyaspor-Trabzonspor (Bahçeşehir Okulları)

6. hafta
21 Eylül Cuma:
20.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-MKE Ankaragücü (Erzurum Kazım Karabekir)
20.00 Bursaspor-Medipol Başakşehir (Bursa Büyükşehir Belediye)

22 Eylül Cumartesi:
13.30 Evkur Yeni Malatyaspor-Çaykur Rizespor (Yeni Malatya)
16.00 Kayserispor-Atiker Konyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
19.00 Trabzonspor-Göztepe (Medical Park)

23 Eylül Pazar:
16.00 Kasımpaşa-Aytemiz Alanyaspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
19.00 Antalyaspor-Demir Grup Sivasspor (Antalya)
19.00 Akhisarspor-Galatasaray (Spor Toto Akhisar)

24 Eylül Pazartesi:
21.00 Fenerbahçe-Beşiktaş (Ülker)

7. hafta
28 Eylül Cuma:
20.00 Galatasaray-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Türk Telekom Stadı)

29 Eylül Cumartesi:
16.00 Trabzonspor-Kasımpaşa (Medical Park)
16.00 Aytemiz Alanyaspor-Akhisarspor (Bahçeşehir Okulları)
19.00 Beşiktaş-Kayserispor (Vodafone Park)

30 Eylül Pazar:
13.30 Demir Grup Sivasspor-Bursaspor (Sivas 4 Eylül)
16.00 Göztepe-Atiker Konyaspor (Bornova)
19.00 Çaykur Rizespor-Fenerbahçe (Çaykur Didi)

1 Ekim Pazartesi:
20.00 MKE Ankaragücü-Antalyaspor (Stat açıklanmadı)
20.00 Medipol Başakşehir-Evkur Yeni Malatyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

8. hafta
5 Ekim Cuma:
20.00 Kasımpaşa-Göztepe (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

6 Ekim Cumartesi:
13.30 Kayserispor-Çaykur Rizespor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Aytemiz Alanyaspor (Erzurum Kazım Karabekir)
16.00 Bursaspor-MKE Ankaragücü (Bursa Büyükşehir Belediye)
19.00 Antalyaspor-Galatasaray (Antalya)

7 Ekim Pazar:

13.30 Evkur Yeni Malatyaspor-Demir Grup Sivasspor (Yeni Malatya)
18.00 Fenerbahçe-Medipol Başakşehir (Ülker)
19.00 Akhisarspor-Trabzonspor (Spor Toto Akhisar)
20.30 Atiker Konyaspor-Beşiktaş (Konya Büyükşehir Belediye)

9. hafta
19 Ekim Cuma:
20.00 Galatasaray-Bursaspor (Türk Telekom Stadı)

20 Ekim Cumartesi:
13.30 Kasımpaşa-Akhisarspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
16.00 Medipol Başakşehir-Kayserispor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)
19.00 Demir Grup Sivasspor-Fenerbahçe (Yeni 4 Eylül)

21 Ekim Pazar:
13.30 Çaykur Rizespor-Atiker Konyaspor (Çaykur Didi)
16.00 MKE Ankaragücü-Evkur Yeni Malatyaspor (Stat açıklanmadı)
16.00 Aytemiz Alanyaspor-Antalyaspor (Bahçeşehir Okulları)
19.00 Göztepe-Beşiktaş (Bornova)

22 Ekim Pazartesi:
20.00 Trabzonspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Medical Park)

10. hafta
26 Ekim Cuma:
20.00 Bursaspor-Aytemiz Alanyaspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

27 Ekim Cumartesi:
13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Kasımpaşa (Erzurum Kazım Karabekir)
16.00 Atiker Konyaspor-Medipol Başakşehir (Konya Büyükşehir Belediye)
19.00 Antalyaspor-Trabzonspor (Antalya)

28 Ekim Pazar:
13.30 Kayserispor-Demir Grup Sivasspor (Büyükşehir Belediye Kadir Has)
18.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Galatasaray (Yeni Malatya)
20.30 Fenerbahçe-MKE Ankaragücü (Ülker)

29 Ekim Pazartesi:
20.00 Akhisarspor-Göztepe (Spor Toto Akhisar)
20.00 Beşiktaş-Çaykur Rizespor (Vodafone Park)

11. hafta
2 Kasım Cuma:
21.00 Galatasaray-Fenerbahçe (Türk Telekom Stadı)

3 Kasım Cumartesi:
13.30 Kasımpaşa-Antalyaspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
16.00 Akhisarspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Spor Toto Akhisar)
19.00 Medipol Başakşehir-Beşiktaş (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

4 Kasım Pazar:
13.30 MKE Ankaragücü-Kayserispor (Stat açıklanmadı)
16.00 Aytemiz Alanyaspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Bahçeşehir Okulları)
19.00 Trabzonspor-Bursaspor (Medical Park)

5 Kasım Pazartesi:
20.00 Göztepe-Çaykur Rizespor (Bornova)
20.00 Demir Grup Konyaspor-Atiker Konyaspor (Yeni 4 Eylül)

12. hafta
9 Kasım Cuma:
20.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Trabzonspor (Yeni Malatya)

10 Kasım Cumartesi:
13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Göztepe (Erzurum Kazım Karabekir)
13.30 Atiker Konyaspor-MKE Ankaragücü (Konya Büyükşehir Belediye)
16.00 Çaykur Rizespor-Medipol Başakşehir (Çaykur Didi)
19.00 Kayserispor-Galatasaray (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

11 Kasım Pazar:
13.30 Bursaspor-Kasımpaşa (Bursa Büyükşehir Belediye)
18.00 Fenerbahçe-Aytemiz Alanyaspor (Ülker)
19.00 Antalyaspor-Akhisarspor (Antalya)
20.30 Beşiktaş-Demir Grup Sivasspor (Vodafone Park)

13. hafta
23 Kasım Cuma:
20.00 Galatasaray-Atiker Konyaspor (Türk Telekom Stadı)

24 Kasım Cumartesi:
13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Antalyaspor (Erzurum Kazım Karabekir)
16.00 Aytemiz Alanyaspor-Kayserispor (Bahçeşehir Okulları)
19.00 MKE Ankaragücü-Beşiktaş (Stat açıklanmadı)

25 Kasım Pazar:
13.30 Demir Grup Sivasspor-Çaykur Rizespor (Yeni 4 Eylül)
13.30 Kasımpaşa-Evkur Yeni Malatyaspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
16.00 Akhisarspor-Bursaspor (Spor Toto Akhisar)
19.00 Trabzonspor-Fenerbahçe (Medical Park)

26 Kasım Pazartesi:
20.00 Göztepe-Medipol Başakşehir (Bornova)

14. hafta
30 Kasım Cuma:
20.00 Çaykur Rizespor-MKE Ankaragücü (Çaykur Didi)
20.00 Atiker Konyaspor-Aytemiz Alanyaspor (Konya Büyükşehir Belediye)

1 Aralık Cumartesi:
16.00 Medipol Başakşehir-Demir Grup Sivasspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)
16.00 Antalyaspor-Göztepe (Antalya)
19.00 Kayserispor-Trabzonspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

2 Aralık Pazar:
16.00 Bursaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Bursa Büyükşehir Belediye)
20.00 Beşiktaş-Galatasaray (Vodafone Park)

3 Aralık Pazartesi:
20.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Akhisarspor (Yeni Malatya)
20.00 Fenerbahçe-Kasımpaşa (Ülker)

15. hafta
7 Aralık Cuma:
20.00 Aytemiz Alanyaspor-Beşiktaş (Bahçeşehir Okulları)

8 Aralık Cumartesi:
13.30 Demir Grup Sivasspor-Göztepe (Yeni 4 Eylül)
16.00 Trabzonspor-Atiker Konyaspor (Medical Park)
19.00 Galatasaray-Çaykur Rizespor (Türk Telekom Stadı)

9 Aralık Pazar:
13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Erzurum Kazım Karabekir)
16.00 Bursaspor-Antalyaspor (Bursa Büyükşehir Belediye)
19.00 Akhisarspor-Fenerbahçe (Spor Toto Akhisar)

10 Aralık Pazartesi:
20.00 MKE Ankaragücü-Medipol Başakşehir (Stat açıklanmadı)
20.00 Kasımpaşa-Kayserispor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

16. hafta
14 Aralık Cuma:
20.00 Göztepe-Bursaspor (Bornova)

15 Aralık Cumartesi:
13.30 Çaykur Rizespor-Aytemiz Alanyaspor (Çaykur Didi)
13.30 Demir Grup Sivasspor-MKE Ankaragücü (Yeni 4 Eylül)
16.00 Atiker Konyaspor-Kasımpaşa (Konya Büyükşehir Belediye)
19.00 Medipol Başakşehir-Galatasaray (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

16 Aralık Pazar:
13.30 Evkur Yeni Malatyaspor-Antalyaspor (Yeni Malatya)
16.00 Kayserispor-Akhisarspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
19.00 Beşiktaş-Trabzonspor (Vodafone Park)

17 Aralık Pazartesi:
20.00 Fenerbahçe-Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor (Ülker)

17. hafta
22 Aralık Cumartesi:
13.30 MKE Ankaragücü-Göztepe (Stat açıklanmadı)
16.00 Aytemiz Alanyaspor-Medipol Başakşehir (Bahçeşehir Okulları)
19.00 Kasımpaşa-Beşiktaş (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

23 Aralık Pazar:
13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Kayserispor (Erzurum Kazım Karabekir)
16.00 Trabzonspor-Çaykur Rizespor (Medical Park)
16.00 Bursaspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Bursa Büyükşehir Belediye)
19.00 Galatasaray-Demir Grup Sivasspor (Türk Telekom Stadı)

24 Aralık Pazartesi:
20.00 Antalyaspor-Fenerbahçe (Antalya)
20.00 Akhisarspor-Atiker Konyaspor (Spor Toto Akhisar)

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.