Uğur Meleke: "Bravo tekmeye kafa sokan adamlar"

Uğur Meleke, Galatasaray'ın Lokomotiv Moskova'ya karşı aldığı 3-0'lık galibiyeti Hürriyet gazetesindeki köşesinde değerlendirdi. Galatasaray'ın istek, arzu ve hırsına dikkat çeken Meleke, İstanbul'un Avrupa'nın çekinilecek deplasmanlarından biri olduğunu da belirtti.

"İSTANBUL AVRUPA'NIN ÇEKİNİLECEK DEPLASMANLARINDAN BİRİ"
"Rusya ve Türkiye, Avrupa’nın baş altı ligleri. Galatasaray ve Lokomotiv de Avrupa’nın baş altı kulüpleri. Belki tarihlerinde hiçbir zaman Şampiyonlar Ligi yarı finali olmayacak ama Avrupa’nın devleri İstanbul’a ya da Moskova’ya gelirken hep çekinecekler bu seyahatlerden. Bir süre Şampiyonlar Ligi’nden uzak kalan Galatasaray dün isteğiyle, arzusuyla, coşkusuyla net bir şekilde verdi bu mesajı: İstanbul, hâlâ Avrupa’nın çekinilecek deplasmanlarından biri."

"BRAVO TEKMEYE KAFA SOKAN ADAMLAR"
"Dün tam bir Şampiyonlar Ligi akşamı yaşandı Türk Telekom Stadı’nda. Devler Ligi tarihinin iki önemli parçası olan iki kulüp, özlemle, iştahla çıkmışlardı savaşmaya. Ve kan-ter-gözyaşı dolu bu savaşın galibi kalite farkıyla temsilcimiz Galatasaray oldu. Bravo Galatasaray. Bravo tekmeye kafa sokan adamlar... Bir kez daha gururlandırdınız bizi."

"KIRMIZININ SEBEBİ BELHANDA"
"Dün dakikalar 41’i gösteriyordu. Galatasaray hücumdaydı ve Belhanda, daha önce sıkça yaptığı gibi sorumsuzca verdi topu rakibine. Faslı’nın artık alıştığımız o top kaybının faturasını, vazgeçmeyip rakibine faul yapmak zorunda kalan ve ilk sarısını gören N’Diaye ödedi. Linnes tekmeye kafa sokarken, Belhanda’nın böyle sorumsuzluk hakkı olmamalı bence."

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.