''Yoğun bir sezonumuz olacak.''

Galatasaray Bayan Voleybol Takımı Başantrenörü Ataman Güneyligil, Takım Menajeri Nihan Güneyligil , GS TV'ye açıklamalarda bulundu. Yoğun bir sezon olacağını belirten çiftin açıklamaları şu şekilde...

ATAMAN GÜNEYLİGİL
Pazartesi günü sezon açılışını yaptık. 5 oyuncumuz eksik. Amerikalı oyuncumuzun milli takımda. Amerika’da tedavi süreci var. İlkin genç milli takım kadrosunda Avrupa Şampiyonası oynuyor. 3 oyuncumuz A milli takım ile Dünya Şampiyonası hazırlıklarını sürdürüyorlar. Biz de başladık. Koşular üzerine tempolu ve yavaş şekilde yapıyoruz. Bunu voleybol ile birleştiriyoruz saha içinde. İlk bir hafta alışma evresi. 5-6 ay ara olunca oyuncuların tekrardan toparlanması için bu tip çalışmalar yapmak gerekiyor. Yoğun bir sezonumuz olacak.

NİHAN GÜNEYLİGİL
Bütün arkadaşlarıma, kardeşlerime ve ekiptekilere canı gönülden başarılar diliyorum. Benim için 2018-2019 sezonu gerçekten değişik bir sezon olacak. Hem kendi özel hayatımda bambaşka duygular yaşayacağım hem de gerçekten istediğim gibi bir ekip oluşturmakta emeğim olduğunu düşünüyorum. Her şey çok istediğim gibi gidiyor şimdilik. Sonu iyi olsun. Sakatlıksız, keyifli bir sezon diliyorum. Çok fazla zamanımız kalmadı kavuşmak için. 20-25 gün zamanımız kaldı. Çocuğumun da iyi bir Galatasaraylı olmasını diliyorum. İyi bir insan, iyi kalpli bir insan olmasını istiyorum. Onunla hep konuşurken verdiğim mesajlar bu yönde. Vatana, millete hayırlı bir evlat olmasını, babası gibi iyi bir Galatasaraylı olmasını diliyorum.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.