ü Yunus ve Ozan, Alman devinin radarında! - FCN Blog

Yunus ve Ozan, Alman devinin radarında!

Galatasaray'ın yükselen değerleri 18'lik Yunus Akgün ve Ozan Kabak, Alman devi Borussia Dortmund'un radarında...

Fotomaç'ta yer alan habere göre; Fatih Terim'in futbol sahnesine sürdüğü Ozan Kabak ve Yunus Akgün, Almanların da dikkatini çekti. İki oyuncuyla ilgili bilgiler toplayan Borussia Dortmund'un Akhisar karşısında oynama ihtimallerini göz önünde bulundurarak scoutlarını Türkiye'ye yolladığı öğrenildi. Dortmund'un olumlu rapor gelmesi halinde Galatasaray ile temasa geçeceği bildirildi.

ÖZEL MADDE KOYULDU
Galatasaray yönetimi, beğeni toplayan Ozan ve Yunus'un sözleşmelerini düzeltme kararı almıştı. Ücretlerine zam yapılan iki oyuncunun, sözleşmelerine ise 15'er milyon euro'luk serbest kalma bedeli yazıldığı, teklif olması halinde yardımcı olunma sözü verildiği öğrenildi.

ÖZEL EĞİTİM
Ozan Kabak ve Yunus Akgün'e çok güvenen Fatih Terim, iki oyuncuyu Ümit Davala ve Hasan Şaş'a emanet etti. Davala ve Şaş'tan genç isimlerin eğitimi ile daha fazla ilgilenmelerini istedi.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.