Ataman Güneyligil: Çalışmalarımız iyi gidiyor

Galatasaray Kadın Voleybol Takımı'nın hazırlık maçında Dinamo Bükreş'i 4-0 mağlup ettiği karşılaşmanın ardından başantrenörümüz Ataman Güneyligil, oyuncularımızdan Aslı Kalaç, Nursevil Aydınlar, Cansu Çetin ve mücadeleye ilk altıda başlayan 13 yaşındaki Beren Yeşilırmak açıklamalarda bulundu. 

ATAMAN GÜNEYLİGİL: ÇALIŞMALARIMIZ İYİ GİDİYOR
İstanbul Ligi’nde maçı olmasından dolayı Genç Takımımızın oyuncularından yoksunduk. Onlar olmadığı zaman alt yaş takımlarımızdan çıkardığımız oyuncularımız var. Bugün Yıldız Takımımızdan 13 yaşındaki Beren’i çıkardık. Gelecek vaat ediyor. İnşallah aynı şekilde çalışmaya devam eder. Bugün sahada ablalarına göre küçük kalsa da çok fazla sırıtmadı. Çalışmalarımız iyi gidiyor. Ancak Milli Takım kampından oyuncularımız geldiği zaman tam kadro olacağız. 10-12 gün kadar kısa bir hazırlık dönemimiz olacak. Sonra da ilk lig maçımıza çıkacağız.

ASLI KALAÇ: ARTIK GÜN SAYIYORUZ
Eksik olmamıza rağmen iki maçtan da iyi sonuçlarla ayrıldık. Takımımız toparlandıkça çok daha iyi olacak. Çok iyi hazırlanıyoruz. Dünya Şampiyonası’ndan dolayı lig Kasım ayında başlıyor. Bu hazırlık süresi çok uzun geldi. Artık gün sayıyoruz

NURSEVİL AYDINLAR: DAHA DA İYİ OLACAĞIZ
Sezona, eksiklerimiz olmasına rağmen güçlü bir şekilde başladık. İki maçtan da galip ayrıldık. Eksiklerimiz tamamlanınca daha da iyi olacağız. Bu sene çok eğlenceli ve genç bir takımız. Bunu da sahaya en iyi şekilde yansıtacağız.

CANSU ÇETİN: HAZIRLIK MAÇLARI İYİ ANLAMDA KATKI SAĞLIYOR
Takımımızdaki oyuncuların bir kısmı gitti, bir kısmı hala aramızda. Şu anda adaptasyon sürecinden geçiyoruz. Hazırlık maçları bu konuda iyi anlamda katkı sağlıyor. İyi bir şekilde çalışıp sezona hazırlanıyoruz

BEREN YEŞİLIRMAK: ZAMANLA HEYECANIMI YENDİM
Başta çok heyecanlıydım. İlk defa böyle bir maça çıkıyordum. Zamanla heyecanımı yendim. Benim için iyi bir tecrübe oldu. Maçta smaçlarım bloklansa da moralimi bozmadım, vurmaya devam ettim. Eksiklerimiz olmasına rağmen iyiydik.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.