Efe Güven: Bizim için önemli bir galibiyet oldu

Kadın basketbol takımımızın, İzmit Belediyespor'u 73-54 yendiği karşılaşmadan sonra koçumuz Efe Güven, açıklamalarda bulundu. Gelecek vadeden oyuncularla kurulu bir kadro olduğumuzu belirten Efe Güven'in açıklamaları şu şekilde...

HEPİMİZİN DESTEĞİYLE BU TAKIM ÇOK İYİ YERLERE GELECEKTİR
Bizim için önemli bir galibiyet oldu. Bu sezonki ilk galibiyetimiz. Sezona Beşiktaş'a kaybederek başladık, daha sonra Ekaterinburg'ta da istemediğimiz bir sonuçla karşılaştık. Ekaterinburg maçında özellikle ikinci çeyrekte 6-7 dakika boyunca istediğimiz oyunu oynayabildik. Bu da oyuncularımızın özgüvenini yerine getirdi. O maçla beraber neler yapaüvbileceğimize inanmaya başladık. Genç bir kadroyuz, çok tecrübeli bir ekip değiliz. Çok yetenekli, gelecek vadeden oyunculardan kurulu bir kadroyuz. İlerleyen zamanlarda daha iyi seviyelere geleceğimizi düşünüyorum. Henüz istediğimiz seviyede değiliz. Yeni ve genç bir takım olduğumuz için takım kimyasını oturtmak çok kolay olmuyor. Bu süreçte zor da bir fikstürle karşı karşıyız. Fikstürümüzün ilk 8-9 haftası gerçekten çok zor. Üstesinden gelebileceğimize inanıyorum. Hepimizin desteğiyle bu takım çok iyi yerlere gelecektir. Bizim için en önemli şey taraftarımızın her zaman bizim yanımızda olması ve bizi desteklemesi. Bu takımdaki oyuncularımız kendi bünyemizden çıkan oyuncular. Bizim bu oyunculara sabredip, destek çıkmamız lazım. Bunu yaparsak kalıcılığı ve devamlılığı olan başarılar gelecektir.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.