Ertuğrul Erdoğan: Galibiyetler özgüvenimizi arttıracaktır.

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı'nın MoraBanc karşısında aldığı galibiyetten sonra koçumuz Ertuğrul Erdoğan basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Ertuğrul Erdoğan şunları söyledi: 

"Öncelikle taraftarlarımıza değinmek istiyorum. Taraftarlarımızı burda görmekten dolayı çok memnunum. Taraftar bize çok büyük bir destek ve enerji verdi. Galibiyetler geldikçe taraftarımızın ilgisi de mutlaka daha da artacaktır. Genç bir takımız, bu yüzden çok fazla enerjiyle oynayabiliyoruz. Genç olmanın getirdiği dezavantajlar da tabi ki oluyor. Hata yapabiliyoruz ama biz her maç ve her antrenmanda daha iyiye gitmek istiyoruz. Galibiyetler takımımızın özgüvenini de muhakkak arttıracaktır. Maç boyunca doğru şut seçtik. Yüzde 28 ile üçlük atmamıza rağmen doğru şut seçtiğimiz için iki sayılık atışlarda yüzde 60'a yakın bir yüzde yakaladık. Bu çok önemli. Andorra takımı baskılı savunma yapabilen bir takım, sadece 11 top kaybettik. Bu önemli bir başarı ama 18 tane hücum ribaundu verdik. Buna daha çok dikkat etmemiz gerekiyor."

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.