Ertuğrul Erdoğan: Takımın gösterdiği çabadan memnunum

7DAYS EuroCup A grubu ikinci maçında ratiopharm ulm’e iki uzatma periyodu sonunda 103-92 mağlup olan Galatasaray'da başantrenör Ertuğrul Erdoğan karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu. Çok basit hatalar yaptığımızı belirten Ertuğrul Erdoğan, takımın gösterdiği çabadan memnun olduğunu da belirtti. Ertuğrul Erdoğan'ın açıklamaları şu şekilde...

TAKIMIN GÖSTERDİĞİ ÇABADAN MEMNUNUM
ratiopharm ulm’u galibiyetlerinden ötürü kutluyorum. Salonda çok güzel bir atmosfer vardı. Ulm takımı çok iyi yönetilen, çok iyi bir takım. Bugün İsmet Akpınar harika bir iş çıkardı, onu da kutluyorum. Biz ise hala çok basit hatalar yapıyoruz. Hala sahada ne yapmaya çalıştığımızı anlamış değiliz. Yeni bir takımız, bunun başlıca sebebi bu. Vakte ihtiyacımız var ancak vakit şu an büyük de bir lüks bizim için. Çünkü bu sırada maç da kazanmamız gerek. Bugün yine de sahada takımımın gösterdiği çabadan memnunum. Oyuncularımı kutluyorum.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.