"Taraftarlarımızın ayağına sağlık"

Efeler Ligi'nin ilk haftasında İnegöl Belediye'yi konuk eden ve sahadan 3-0 galip ayrılan Galatasaray'da başantrenör Nedim Özbey ve kaptan Selçuk Keskin GS TV'ye açıklamalarda bulundu.

NEDİM ÖZBEY: ÇOK İYİ OYNADIĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUM
“İnegöl çok güçlü ve tecrübeli bir takım. Galatasaray taraftarına çok teşekkür ederim. Hüseyin Koç’u onore ederek vefalarını gösterdiler. Çok iyi oynadığımızı düşünüyorum. Eksiklerimiz var, bunları tamamlayacağız. Uğurumuz Nil burada olduğu sürece bütün maçlarımızı alırız.”

SELÇUK KESKİN: GALİBİYETLE BAŞLAMAK ÇOK ÖNEMLİYDİ
“İlk maçlar her zaman çok zordur. Evimizde galip gelmek istiyorduk. Karşımızda çok iyi hazırlanmış bir İnegöl Belediye vardı. Onları, mücadelelerinden dolayı tebrik ediyorum. Bizim için galibiyetle başlamak çok önemliydi. Güzel bir moral oldu. Tabii ki eksiklerimiz var. İnşallah, bunları da her hafta oynayacağımız iyi oyunlarla gidereceğiz. Galip geldiğimiz için çok mutluyum. Bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bizi yalnız bırakmadıkları için bütün taraftarlarımızın ayağına sağlık. Umarım, devamını getireceğiz.”

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.