Mustafa Cengiz: Bir onur mücadelesi veriyorlar

Galatasaray Erkek Basketbol Takımımızın, 7DAYS EuroCup A Grubu üçüncü hafta mücadelesinde Germani Basket Brescia'ya karşı aldığı 84-76'lık galibiyetten sonra Başkanımız Mustafa Cengiz, GS TV'ye açıklamalarda bulundu. Mustafa Cengiz'in açıklamaları şu şekilde...

BİR ONUR MÜCADELESİ VERİYORLAR
Soyunma odasına girmek pek bizim stilimiz değil, bu tarz şeyleri çok sevmiyoruz. Sevgili Ömer ve Erol rica ettiler. Oyuncularımız sizi tanımak istiyor dediler. Şansın döndüğü anlar vardır. Bizim çocuklarımız son üç maçtır çok iyi oynuyorlar. Türkiye Ligi'nde bizim bu takıma harcadığımız paraların en az on katı para harcayan takımlarla mücadele ediyorlar ve adeta bir onur mücadelesi veriyorlar. Biz bu açıdan çok gururluyuz. Mali disiplini sağlamak için Finansal Fair Play'in bize getirdiği limitlerin içerisinde hareket etmeye çalışıyoruz. Bir yandan da camiamızın gururunu temsil etmeye yönelik takımlar kurmaya çalışıyoruz. Umarım bu çabalarımız sonuçsuz kalmaz. Arkadaşlarımız çok uğraşıyorlar, yedi gün yirmidört saat amatör bir ruhla çalışıyorlar. Kendilerini buradan tebrik ediyorum ve bu tebriklerin sezon sonuna kadar devam etmesini diliyorum.

İNŞALLAH HOCAMIZLA BERABER 5 YILDA 5. YILDIZI TAKARIZ 
Sevgili hocamız Fatih Terim'e biz boş sözleşme uzatıyoruz, o da bizden ekstra bir talepte bulunmuyor. Hocamız böyle bir Galatasaraylı. İlk defa Türkiye'de Cumhurbaşkanlığı'nın kararnamesine uygun bir sözleşme imzalayacağız. Sevgili Fatih Hocamız ile 2 + 3 yıllık bir sözleşme imzalayacağız. Bizim yönetimimizin sonuna kadar sözleşmesi olacak. Ondan sonraki 3 seneyi de hocamızın isteğiyle opsiyonel olarak bıraktık. Bizden sonra gelecek yönetimin takdiri doğrultusunda sözleşme devam edecek. İnşallah hocamız bu yıl ile beraber 5 yılda 5 şampiyonluk getirir ve 5. yıldızı takarız.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.