Mustafa Cengiz: Pazartesi günü CAS'a başvuracağız!

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Nyon dönüşü TRT Spor'a açıklamalarda bulundu. Cengiz, yeniden inceleme kararı için pazartesi günü CAS'a başvuracaklarını ifade ederken çarpıcı ifadeler kullandı.

"PAZARTESİ GÜNÜ CAS'A BAŞVURACAĞIZ"
"Bugün UEFA ile birlikteydik. Disiplin Komitesi, bizi 5 ay süresince inceledi ve yeni yönetime bir şans verdi. 4 yıllık yapılandırma anlaşması yaptı. Bu anlaşmaya uyup, düzeltmeye başladık. Fakat gördüğüm kadarıyla Hakimler Kurulu'nun itirazı var. Bu itiraz da yeniden gözden geçirme şeklinde. Biz de bu itiraza itiraz ettik. Çünkü biz bir sözleşme imzaladık. Pazartesi günü CAS'a başvuracağız. Yeniden gözden geçirmenin yanlış olduğu şeklinde bu başvuruyu yapacağız. Tekrar komitede gözden geçirilmesine gerek yok. CAS süreci birkaç ay sürecektir. Lehimize hüküm verileceğine inanıyorum. Biz UEFA ile her ay görüşüyoruz zaten."

"BİZ KENDİ YOLUMUZDA YÜRÜYORUZ"
"Kuş sürüsü sözüm yanlış anlaşılmış. Bizi şikayet edebilirler, normaldir. Biz kendi yolumuzda yürüyoruz. Büyük oluşumların her zaman ciddi rakipleri olması gerekir." 

"BİZ ASLA ÇOBAN MATINA GELMEYİZ"
"Bugün başkan Ceferin ile bu konularda konuşmadık. Türk futbolu ve EURO 2024 hakkında konuştuk. Ceferin de 2024'ün Türkiye'ye verilmemesi sebebiyle üzgün. İnşallah kendisini Galatasaray'ın bir Avrupa maçında ağırlayacağız. Taraftarımız endişe etmesin. Bu bir satranç gibi. Biz asla çoban matına gelmeyiz."

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.