Ryan Donk: Her puan için çok iyi mücadele etmeliyiz..

Galatasaray'ın Hollandalı orta saha oyuncusu Ryan Donk, Schalke 04 maçı sonrası açıklamalarda bulundu. Ryan Donk, rakibin çok iyi kapandığını ve zor bir maç olduğunu söyledi.

"HER PUAN İÇİN ÇOK İYİ MÜCADELE ETMELİYİZ"
"Maçın başından itibaren denemelerimiz oldu. Geriden oyun kurmaya çalıştık, ileride etkili olmaya çalıştık. Rakibimiz iyi kapattı ve kontra atağa çıkmaya çalıştılar. Zor bir maçtı bizim için, kolay olmadı ama ne olursa olsun 1 puan almış olduk. Her puan için çok iyi mücadele etmemiz gerekiyor. Şampiyonlar Ligi farklı bir seviye, puan almak için her şeyi yapmanız gerekiyor. Elinize geçen bir şansı bile kullanmak, mücadele etmek gerekiyor."

"OZAN HER MAÇ ÜZERİNE KOYAN BİR OYUNCU"
"Ozan Kabak'ın ilk Şampiyonlar Ligi maçı, ona hoş geldin diyorum. Her maç üzerine koyan, bizi dinleyen, öğrenen bir futbolcu. Bugün de iyi bir performans gösterdi. Oyunun sonunda güç anlamında biraz sıkıntı yaşadı ama daha da iyi olacaktır."

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.