"Yolumuza emin adımlarla devam etmek istiyoruz"

Galatasaray Erkek Voleybol Takımımızın oyuncuları Selçuk Keskin, James William Duff, Doğukan Ulu, Ufuk Minici ve Muzaffer Yönet, Pazar günü oynayacağımız Jeopark Kula Belediye karşılaşması öncesi GS TV'ye açıklamalarda bulundular.

SELÇUK KESKİN

“Galibiyetle başlamak çok önemliydi. Kendi sahamızda üç puanla başladığımız için çok mutluyuz. Bu hafta takımımıza Justin Duff da katıldı. Gücümüze güç katacaktır. Şimdi çok zor bir deplasmana gidiyoruz. Kula Belediye çok iyi bir ekip kurdu. Manisa’da bizi zor bir deplasman beklediğinin bilincindeyiz. Hem taktik hem teknik olarak çalışmalarımızı yapıyoruz. Güzel ve keyifli bir maç olacak. Taraftarlarımızın Manisa’da da bizi yalnız bırakmayacağını biliyoruz. Oradan da galip dönüp yolumuza emin adımlarla devam etmek istiyoruz."

JAMES WİLLİAM DUFF
“Galatasaray’da olmaktan dolayı harika hissediyorum. Avrupa sporunda önemli bir kulüp. Tutkulu taraftarların önünde oynamak her zaman daha güzel. Galatasaray taraftarı en iyisi. İnanılmaz tutkulular.” 

DOĞUKAN ULU
“İlk maçlar her zaman zorlu olur. Alnımızın akıyla 3-0 aldık. Kula zor bir deplasman. Küçük bir salonda fazla seyircisi olan bir takım. Oradan da bir galibiyetle çıkarsak çok güzel olacak.” 

UFUK MİNİCİ
Manisa temsilcisiyle yapılacak mücadeleyi “Her zaman zorlu olan ilk hafta maçını kayıpsız atlattık. Şimdi, Kula deplasmanına gideceğiz. Dört yabancıları var. Geçen hafta oynamadılar ancak bize karşı forma giyecekler. Salonları normale göre biraz daha farklı. Zorlu bir maç ama galip geleceğimize inanıyorum. Çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor.” 

MUZAFFER YÖNET
“Geçtiğimiz hafta sonu İnegöl’e karşı güzel bir galibiyet aldık. Sezonun ilk maçıydı. Galibiyetle başlamak önemliydi. Bu hafta Jeopark Kula Belediye’yle oynayacağız. Zor bir deplasman olacak bizim için. Galibiyet çok değerli. Çünkü bundan sonraki dört hafta boyunca önemli rakiplere karşı mücadele edeceğiz. Tek düşündüğümüz galibiyet. Taraftarlarımızın bizi desteklemesini bekliyoruz.” 

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.