"Deplasmanda 2 set alıp bir üst tura çıkmayı hedefliyoruz."

CEV Cup 16'lı final ilk maçında Mladost Zagreb'i mağlup eden Erkek Voleybol Takımımızda oyuncularımız Yasin Aydın, Onurcan Çakır ve Muzaffer Yönet açıklamalarda bulundu.

YASİN AYDIN
“İlk maçımıza çıktık Avrupa’da. Bizim için çok önemli bir maçtı. 3-0 almak çok önemliydi. Avantajlı gideceğiz oraya. Tüm takımı tebrik ediyorum. Orada da kazanıp, bir üst tura çıkmayı hedefliyoruz.”

ONURCAN ÇAKIR
“İlk maçı evimizde oynamak, kazanmak önemliydi. Bizim için önemli bir avantaj oldu 3-0 kazanmamız. Rahat bir şekilde yendik. Orada da 2 set alıp bir üst tura çıkmayı hedefliyoruz.”

MUZAFFER YÖNET
“Çok güzel bir galibiyet oldu. 3-0 kazandık. Böyle kazanmak güzel. Şimdi deplasmana gideceğiz. Zor bir deplasman olacak. 2 set almamız halinde bir üst tura çıkacağız. Bizim için çok önemli. Önümüzde zor bir periyot başlıyor. İnşallah en iyi şekilde buraya döneceğiz tekrardan.”

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.