Fatih Terim: Galatasaray'da oynamanın önemini herkes bilmek zorunda!

Fatih Terim, Galatasaray'ın Lokomotiv Moskova'ya deplasmanda 2-0 yenilerek Şampiyonlar Ligi umutlarını bitirdiği maçın ardından açıklamalarda bulundu. Galatasaray'da oynamanın çok önemli olduğunu belirten Fatih Terim, bunu farkında olması gerektiğini vurguladı. Fatih Terim ayrıca bir kez daha yaz ve kış transfer dönemine dikkat çekti..

MAALESEF ÇABUK KIRILIYORUZ
"İlk yarı iyi bir Galatasaray vardı sahada. 1-0 geriye girmemiz, maalesef çabuk kırılıyoruz. Gol pozisyonu ya da gol pozisyonuna aday durumlar var ilk yarıda. Devreye 0-0 girerken hayıflanacağınız yerde, 1-0 geride giriyorsunuz. Üzücü."

GALATASARAY'DA OYNAMANIN ÖNEMİNİ HERKES BİLMEK ZORUNDA
"Galatasaraylılara ilerisi için bir şeyler söylemek istiyorum. Bize hem Ocak ayında, hem Temmuz ayında müsaade edecekler. Zaman zaman böyle mesajlar veriyoruz. Kazandığımızda da, kaybettiğimizde de veriyoruz. Her şeyi görüyoruz. Mümkünse Ocak'a en az zayiatla girmeliyiz. Tek dua ettiğim yer bu. Ne yapacağız, bakacağız. Galatasaray'da oynamanın, Galatasaray formasını giymenin, Şampiyonlar Ligi'nde bulunmanın vs çok önemli olduğunu bilmek zorunda herkes! Ocak ve Temmuz bizim için çok önemli, birçok şeyi belirleyecek. Bitirici noktada fazla bir etkimiz yok. Bu bizim için büyük bir handikap. En kısa zamanda onu halletmeliyiz."

ŞİMDİ UEFA SÖZÜ SÖYLEME ZAMANI
"Kimin ne olduğunu gördük, görüyoruz. Ben de alışık değilim üst üste bu skorlara. Hele Galatasaray'ın başında. Şimdi UEFA sözü söyleme zamanı, artık o da kolay değil, inşallah ona kalırız."

MOSKOVA BİZDEN DAHA İYİ OYNADI
"Açıkçası böyle klişe sözler etme niyetinde değilim. Arada 23 derecelik fark var ama bugünkü mağlubiyetin soğukla, karla, kayganla ilgisi yok. Lokomotiv Moskova'yı tebrik ederim. Bizden daha iyi oynadılar ve onlara bundan sonraki maçlarında başarılar dilerim."

MANUEL FERNANDES BEĞENDİĞİM BİR OYUNCU
"Manuel Fernandes çok iyi, çok yetenekli bir oyuncu. Çok da beğendiğim bir oyuncu. Şu anda bir tasarrufumuz yok ama futbol bu, her şey olabilir."

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.