İspanyollar Ozan Kabak'ı takip ediyor!

Galatasaray'da bu sezon gösterdiği performansla taraflı, tarafsız herkesin beğenisini toplayan Ozan Kabak'ı, Inter'in ardından İspanyol devi Atletico Madrid'in de takip ettiği ortaya çıktı. İspanyolların genç stoperin gelişimini yakından takip ettiği öğrenildi.

Futbol Arena'nın haberine göre; Ozan Kabak için şu ana kadar ne Galatasaray Kulübü ne de temsilcisi yani menajerine ulaşan Inter yada başka bir Avrupa kulübünden resmi bir teklif gelmedi. Ancak Ozan'ın Galatasaray forması ile sergilediği performans birçok kulüp scoutu ve yabancı menajerlerin dikkatini çekti. Ozan Kabak'taki ışığı fark eden yabancı temsilcilerde genç oyuncunun ismini başta Inter olmak üzere birçok kulübe iletti. Inter Kulübünden resmi teklif gelmese de scout ekipleri Ozan'ı takibe aldığı öğrenildi. Inter'in yanı sıra aslında uzun süredir Ozan'ın gelişimini takip eden kulübün Atletico Madrid olduğu öğrenildi.

İspanyol Kulübü'nün scoutlarının Ozan'ı, U-17 Avrupa Şampiyonası'ndan bu yana mercek altına aldığı,  18 yaşındaki oyuncunun tüm maç, antrenman performansları ve gelişim sürecini yakından takip ettiği öğrenildi.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.