Modeste'den Galatasaray sorusuna yanıt!


Uzun süre Galatasaray'ın transfer gündeminde yer alan ancak Bundesliga 2 ekiplerinde Köln ile anlaşmaya varan Anthony Modeste, Alman basınına açıklamalarda bulundu. Modeste, Galatasaray ile ilgili sorulan soruya önüne fırsatın geldiğini ancak Köln'ü seçtiğini şeklinde cevap verdi.

Aylarca Galatasaray'ın transfer gündeminde yer alan fakat geçtiğimiz günlerde Bundesliga 2 ekiplerinden Köln ile sözleşme imzalayan Anthony Modeste, Alman basınına imza sonrasında ilk açıklamalarını yaptı. Olaylı bir şekilde ayrıldığı eski kulübü Tianjian Quanjian ile davalık olan Modeste, Galatasaray ile ilgili soruyu da yanıtladı.

Fransız golcü 'Galatasaray, Lokomotiv ve Newcastle da seninle ilgileniyordu. Diğer tekliflerle ilgili ne diyeceksin?' şeklindeki soruyu yanıtlarken ''Şampiyonlar Ligi ya da Avrupa Ligi'nde oynayabilmek için önüme fırsatlar geldi, bu doğru. Ama ben ikinci ligde oynayan Köln'ü seçtim çünkü Köln'ü seviyorum'' açıklamasını yaptı. 

Modeste, eski kulübü Tianjian Quanjian ile ilgili soruları yanıtlamadı. 

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.