Abdurrahim Albayrak: Bunun devamı gelecek

İkinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak, Demir Grup Sivasspor’u 4-2 yendiğimiz maçın ardından yayıncı kuruluşun sorularını yanıtladı. Başakşehir maçı sonrasında yaptığı açıklamalardan dolayı taraftardan özür dileyen Albayrak, bugünkü futbolun devamının geleceğini de belirtti. Abdurrahim Albayrak'ın açıklamaları şu şekilde...

BUNUN DEVAMI GELECEK
Bugün keyif veren bir futbol oynadık. Ocak ayında yapacağımız transferlerle taraftarımızın daha da keyif alacağı bir takım oluşturma çabasındayız. Çok yorulduk ama 24 saat uyuyacağım. Yarın hiç kalkmayacağım. Çünkü vücut olarak da psikolojik olarak da yorulmuştum. Bu vesileyle hepinizin yeni yılını kutluyorum. Yeni yılda güzel, kavgasız, gürültüsüz bir futbol olmasını diliyorum. Galatasaray şampiyonluğun en büyük adayı. Bundan önceki karşılaşmalarda kelimeleri belki yanlış kullandım. Galatasaray taraftarlarını üzdüm, kusura bakmasınlar. Mağlubiyetten, puan kayıplarından sonra konuşmak zor oluyor. Galibiyetten sonra konuşmak kolay. Kelimelerin yerlerini değiştirerek Galatasaray taraftarlarını üzdüm. Üzdüğüm her Galatasaray taraftarından ayrı ayrı özür diliyorum. Benim heyecanıma versinler. Çünkü puan kayıplarına en çok üzülenlerden biri de benim. Yeni yılla, transferlerimizle birlikte hepimizin özlediği bir Galatasaray olacak umarım. Bugün de mükemmel bir futbol oynadık. Bunun devamı gelecek.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.