"Böyle bir ortamda bulunmak mutluluk verici"

Altyapıda dikkat çeken genç oyuncularımızın birçoğunun forma giydiği mücadelede, Ziraat Türkiye Kupası’nda Keçiörengücü’nü deplasmanda 2-1 mağlup etmeyi başardık. Karşılaşmanın ardından genç oyuncularımızdan Yunus Akgün, Recep Gül, Abdussamed Karnuçu, Ali Yavuz Kol, Gökay Güney, Celil Yüksel ve İsmail Çipe GS TV'ye açıklamalarda bulundu.

YUNUS AKGÜN
“Uzun bir süre sonra ilk defa Galatasaray formasıyla ilk 11 oynadım. Bunun için hocalarıma teşekkür ederim. Zor bir maçtı. Net pozisyonlar kaçırdık. Daha farklı olabilirdi. Bütün takım arkadaşlarımı ve ağabeylerimi tebrik ederim. Umarım her şey daha iyi olacak.”


RECEP GÜL
"Oyuna girdiğim için çok mutluyum. Güzel bir maçtı. Bu maçta bize şans veren hocalarımıza teşekkür ederim. Umarım bu şansı iyi değerlendirmişizdir. Saha suni çimdi. Pek alışık değildik ama yine de galip gelmesini bildik. Tüm ağabeylerimin, takım arkadaşlarımın ayağına sağlık. Bir sonraki maçı da alıp devam etmek istiyoruz.”

ABDUSSAMED KARNUÇU
“Güzel bir galibiyet aldık. Herkesi tebrik ederim. Böyle bir ortamda bu insanların arasında olmak çok mutluluk verici bir şey. Umarım devamı gelir ve böyle galibiyetler almayı sürdürürüz."

ALİ YAVUZ KOL
“Benim için çok özel bir duygu. Çünkü ilk maçım oldu. Son dakikalarda girdim. Girmeyi de bekliyordum. Çok heyecanlıydım ama bunu yansıtmamaya çalıştım. Çok pozisyon kaçırdık ama yine de 2-1’lik skorla güzel bir galibiyet aldık. Umarım böyle devam eder, çok mutluyuz.”

GÖKAY GÜNEY
"Öncelikle karşı takımdaki ağabeylerimi tebrik etmek istiyorum. Çok iyi mücadele ettiler Fair-play çerçevesinde bir maç geçti. Benim için de çok güzel bir maçtı. Fatih Hocama ve onun bütün yardımcılarına, altyapı hocalarımıza çok teşekkür ediyorum. Çok büyük emekleri var üstümüzde. 2-1 kazandık ama çok pozisyona girdik. Daha farklı bir skor alabilirdik, olmadı. Umarım diğer maçta daha iyi oynayıp daha iyi bir sonuç alacağız."

CELİL YÜKSEL
“İyi bir maç oldu. Rakibimizi tebrik ediyorum. Bize karşı çok güzel mücadele ettiler. Bazı zamanlar top bizdeydi. Biz oynadık. Ağabeylerimiz de bize saha içinde çok yardımcı oldular. Beş gençle oynadık bugün. Umarım daha çok yükselir bu sayı. Hocalarımıza çok teşekkür ederiz.”

İSMAİL ÇİPE
“Çok farklı duygular içerisindeyim. Bir resmi maçta ilk kez sahaya çıkan 11’de yer aldım. Zor bir maç olacağını biliyordum. Çünkü bu tarz takımlarla bu sahalarda oynamak zor oluyor. Ama biz genç kardeşlerimizle, ağabeylerimizle iyi bir galibiyet aldı."

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.