Galatasaray'da genel kurul isteği!

Galatasaray'da son günlerde yaşananların ardından yönetimin, camiayı genel kurula çağıracağı konuşuluyor. Sarı kırmızılılar, TFF ve Kulüpler Birliği karşısında bir duruş sergilenmesi gerektiğini ve bunun da genel kurul ile sağlanacağını düşünüyor.

Cumhuriyet gazetesinin haberine göre; Galatasaray camiasında, son dönemde Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve ona bağlı Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Tahkim Kurulu, Merkez Hakem Kurulu’nun (MHK) kararlarının yanı sıra Kulüpler Birliği’ne üye 17 takımın, Sarı-Kırmızılıları hedef alan açıklamalarına karşı ortak tavır alınması için yönetimin genel kurulu toplantıya çağırması konuşuluyor.

Kulüp üyelerinin bir bölümü, başkan Mustafa Cengiz ve yönetimin genel kurulu toplantıya çağırarak hem camiaya yaşananlarla ilgili bundan sonra nasıl adım atacaklarına dair planlarını anlatmasını hem de yapılacak görüş alışverişi neticesinde herkese bir duruş gösterilmesi gerektiğinin altını çiziyor. Sarı-Kırmızılı yönetimin önümüzdeki günlerde bu talebi değerlendirmeye alıp bir karar vereceği öğrenildi.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.