Luiz Adriano hakkında resmi açıklama geldi!

Galatasaray'ın transfer gündeminde yer alan Brezilyalı golcü Luiz Adriano hakkında kulübü Spartak Moskova'dan resmi açıklama geldi. Ruslar resmi sitelerinden yaptığı açıklama ile Luiz Adriano'nun Galatasaray'a transfer olacağı yönündeki haberleri yalanladı ve sarı kırmızılılarla herhangi bir görüşme yapılmadığını açıkladı. Spartak Moskova'nın resmi sitesinden yaptığı açıklama şu şekilde...

Spartak kulübü olarak Luiz Adriano'nun takımdan ayrılma ihtimalini yalanlıyoruz. Bugün Türk basını, Luiz Adriano'nun Galatasaray'a transfer olmak üzere olduğu ve hatta oyuncuyla anlaşıldığına yönelik birtakım haberler yayımlamıştır.

Rus medyası da bu bilgiyi hızlı bir şekilde yaymıştır ancak bu haberlerin gerçeklikle bir alakası yoktur. Brezilyalı futbolcunun kulübümüzle olan sözleşmesinin sezon sonunda bitmeyeceğini ve kurallara göre bizden başka hiçbir takımın kendisiyle transfer görüşmesi yapamayacağını hatırlatmak isteriz.

Galatasaray yönetimi Luiz Adriano'nun transferi için herhangi bir girişimde bulunmamıştır. Kulübümüz de hiç kimseyle transfer görüşmesi gerçekleştirmemiştir.

Ek olarak oyuncumuz daha önce yaptığı açıklamada takımın kendisi için bir aileye dönüştüğünü ve Moskova'da kendisini çok rahat hissettiğini söylemiştir.

Taraftarlarımızdan bu tür dedikodulara itibar etmemelerini bir kez daha rica ediyoruz.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.