ü Sultanlar Ligi | Eczacıbaşı'na mağlup olduk! - FCN Blog

Sultanlar Ligi | Eczacıbaşı'na mağlup olduk!

Galatasaray HDI Sigorta Bayan Voleybol Takımımız, Vestel Venus Sultanlar Ligi 10. haftasında Eczacıbaşı Vitra’yı konuk etti. Galatasaray, Burhan Felek Spor Salonu’nda oynanan mücadeleden 3-2 mağlup ayrıldı

Maça iyi başlayan taraf konuk ekip oldu. Teknik molaya 5-12 önde giren Eczacıbaşı Vitra, seti 15-25 kazandı ve karşılaşmada 1-0 öne geçti. Karşılıklı sayılarla başlayan ikinci sette teknik molaya Galatasaray 12-9 üstün girdi. Oyunun son bölümünde basit hatalar yapan Galatasaray, seti 22-25 kaybetti ve setlerde 2-0 geriye düştü. Üçüncü sete iyi başlayan konuk ekip Eczacıbaşı Vitra teknik molaya 11-12 önde girdi. Molanın ardından üst üste bulduğu sayılarla farkı açan takımımız seti 25-20 üstün tamamladı ve maçta durum 2-1 oldu. Dördüncü sete iyi başlayan ve teknik molaya 7-12 önde giren taraf konuk ekip Eczacıbaşı Vitra oldu. Molanın ardından etkili servis ve bloklarıyla etkili olan sarı kırmızılılar seti 25-21 önde tamamladı ve maçta durumu 2-2’ye getirdi.

Kazananın belirlendiği tie-break seti karşılıklı sayılarla başladı. Saha değişimine 6-8 önde giren Eczacıbaşı Vitra seti 16-18 maçı da 3-2 galip tamamladı.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.