Ümit Davala: Tur atladık, önemli olan buydu.

Takımımızın Keçiörengücü ile 1-1 berabere kaldığı karşılaşmadan sonra Yardımcı Antrenörümüz Ümit Davala yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. Ümit Davala şu ifadeleri kullandı:

Birçok pozisyona girdiğimiz bir maçtı. Eğer bu pozisyonları değerlendirebilsek farklı bir maç olabilirdi. 1-0’ı geç bulduk. 1-1’den sonra maç biraz heyecanlandı ama skoru korumasını bildik. Genç oyuncularımıza teşekkür ediyorum, iyi mücadele sergilediler. Yunus’a ayrı bir parantez açmak istiyorum, onu da tebrik ediyorum. Yunus gol attığı için biz de çok mutlu olduk. Keçiörengücü hiçbir zaman oyunu çirkinleştirmedi. Bizimle beraber top oynamaya ve hücum futbolu oynamaya çalıştı. Onları tebrik ediyorum.

Mustafa ve Ali Yavuz bizimle beraber antrenmanlara da çıkıyorlar. Mustafa daha çok genç bir oyuncu, henüz 16 yaşında. Onun önünde çok uzun bir yol var. Ali Yavuz’un da önünde çok uzun bir yol var. Celil, Yunus gibi genç oyuncularımız sürekli A Takım ile beraber çalışıyorlar. Herkes fırsatını bulacaktır, herkes forma şansı bulacaktır. Oyuncularımızın da bu fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğine inanıyorum.

Biz içeride dışarıda her maça kazanmak için çıkıyoruz. Sonuçta 1-1 berabere kaldık, pozisyonları değerlendirebilseydik çok daha farklı bir maç olabilirdi. Biz her zaman sahaya 3 puan için çıkıyoruz. Bu maç berabere bitti ama sonuç olarak tur atladık, önemli olan da buydu.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.