Fatih Terim: 31'ie kadar sabır rica ediyorum

Galatasaray'ın deplasmanda Göztepe'yi Sinan Gümüş'ün golüyle 1-0 mağlup ettiği karşılaşmanın ardından teknik direktörümüz İmparator Fatih Terim, basın mensuplarına önemli açıklamalarda bulundu. Forvet transferi için Perşembe gününe kadar sabır isteyen İmparator, Ozan Kabak'ın satılmasını istemediğini de belirtti. Fatih Terim'in açıklamaları şu şekilde...

DAHA FARKLI KAZANABİLİRDİK
Zorlu zemin. Havaya bir şey söyleyecek halimiz yok ama sahaya söyleyecek şeylerimiz var. Böyle bir ligde daha iyi şartlarda oynamak isteriz. Açıkçası daha farklı kazanabilirdik. Daha etkili olan taraf bizdik. Göztepe zaman zaman bizi sıkıştırdı ama genel anlamda etkili olan taraf bizdik. Böyle kritik bir dönemde 3 puan bizim için önemliydi. 

GALATASARAY TARAFTARLARINDAN 31'İNE KADAR SABIR RİCA EDİYORUM
Transferle ilgili konuşmak istemiyorum. Bazen transfer yapmak istediğiniz zaman paranız olmuyor. Paranız olunca zamanınız olmuyor. Bütün arkadaşların iyi niyetli olduğunu düşünüyorum. Çalışıyoruz. "Transferde içinde bulunduğumuz durumu tasvip etmiyorum. Galatasaray taraftarlarından 31'ine kadar sabır rica ediyorum.  Muhakkak ki, Galatasaray bir şeyler yapacaktır.

OZAN KABAK'IN GİTMESİNİ İSTEMEDİM
Ozan Kabak'ın gitmesini istemedim ama sayın başkan ve yönetici arkadaşlar idari olarak verme kararı verdi. İki yapılacak vardı, ya izin vermek ya da başka bir şey. O başka bir şey için Galatasaray taraftarına söz verdiğim için yapmadım."

TAKIMIMI BURADAN İDARE ETMEYİ ÖZLEDİM
Takımımı buradan idare etmeyi, yedek kulübesinde olmayı özledim. Bazı maçlarda burada olsak belki de başka türlü olurdu. Ümit ederim bir daha olmaz. Galatasaray'ın transferleri ulu orta konuşulmaz. Hepimizin liste var. Burası Galatasaray. Yapar, yapmaz. Biz de transfer yapmak istiyoruz. Yönetimimiz de yapmak istiyor. Galatasaray'a en faydalı olacak, en ekonomik transferi yapmak istiyoruz.

SERDAR AZİZ KONUSUNDA BEN KARARIMI VERDİM
Serdar Aziz konusunda ben teknik bir karar aldım. İki karar var ama. Bir de bu işin idari kararı var. Yönetim de vereceği kararı doğrultusunda hareket eder. Ben kararımı verdim ve daha önce açıkladım. Serdar'la problemin olmadığını söyledim ama kararımı da yönetime bildirdim. 26 Aralık'ta nezaketen, doğru prosedürle hareket ettik. Biz çıkıp çok fazla konuşmuyoruz. Herkes her yerde konuşuyor ama biz çok konuşmuyoruz. 26 Aralık'tan bahsediyoruz. Aradan 1 ay geçti. Yönetim der ki, idari kararımız bu. Ona göre hareket ederiz. 

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.