Galatasaray'da büyük tehlike!

Galatasaray'da son 1 yıl içinde kulüpteki gerilim tavan yağarken, kutuplaşma da tehlikeli noktalara gidiyor. Galatasaray Derneği'nin Galatasaray Sicil Kurulu'nu disipline vermesinden sonuç çıktı.

Skorer'in haberine göre; Galatasaray Lisesi mezunlarının üye olduğu Galatasaraylılar Derneği, 139 lise mezunu gencin üyelik başvurusunu reddeden kulüp sicil kurulu başkan ve yöneticilerine ceza yağdırdı. Buna göre Galatasaray Sicil Kurulu Başkanı Selçuk Erdoğmuş ile üyelerden Enis Boeno'ya 1 yıllık hak mahrumiyeti cezası verildi. Yine diğer sicil kurulu üyeleri Aykut Uzunoğlu, Jale Karaveli ve Neslihan Cengiz de disiplin soruşturmasında 1 ay ceza aldı.

Galatasaray Kulübü'nde sosyal medyada yönetimi eleştirenlere karşı başlatılan disiplin soruşturmlarının sayısı artarken, ihbarları yapan üye de öğrenildi. Savunmaları için kulübe çağrılan üyelere sosyal medyadaki paylaşımları gösterilirken, yanlışlıkla "kedilerinsessizliği" hesabını yöneten Ahmet Kaml Gümüş isimli üyenin deşifre olduğu anlaşıldı.

Bu üyenin ihbarları sonrası kulüpte yönetime karşı sosyal medyada eleştiride bulunanların disipline verildiği belirtildi. 

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.