Mustafa Cengiz'den Ali Koç'a yanıt!

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, UEFA Avrupa Ligi son 32 turunda oynanacak olan Benfica maçı öncesinde TRT Spor'a açıklamalarda bulundu. Çifte standarta karşı olduğunu belirten Cengiz, ülkenin huzura ihtiyacının olduğunu da belirtti. Mustafa Cengiz'in açıklamaları şu şekilde:

RAKİP TAKIM BAŞKANLARI TFF BAŞKANI OLSUN
Ben isterim ki rakip takımların başkanları, TFF başkanı olsun. İkinci başkanları da MHK başkanı olsun. Ben bundan rahatsız olmam. Çünkü kendi takımlarının çıkarları için bize haksızlık yapacaklarsa, ben onu oynamam. Tavlada pul çalmak, oyunda hile yapmak varsa ki asla yapmazlar.

BU ÜLKENİN HUZURA İHTİYACI VAR
Oyunu kurallarına göre oynayacaksa bizim için hiç problem yok. Kimseye antipatimiz yok. Bu ülke gerginlik yaşıyor. Bu ülkenin huzura ihtiyacı var. Önemli olan hep birlikte destek vermektir. 

ÇİFTE STANDART YAPILMASIN
Yusuf Namoğlu'nu şahsen tanırım. Ben ceza yediğimde de kurumlardan kimseyi aramadım. Ağzımı açtığım anda ceza yiyorum. Benim de cezamı kaldırın da ben de maça gideyim. Ben de maç seyretmek istiyorum. Ben ceza yedim, herkes ceza yesin istemiyorum. Çifte standart yapılmasın. 

HOCAMIZ İRONİ YAPTI
Mustafa Cengiz, Fatih Terim'in ''Hakemler de insandır, hata yapabilir'' açıklaması için ''kurnazlık'' ifadesini kullanan Ali Koç'a da ''Sevgili hocamız orada bir ironi yaptı, ona kurnazlık denmez. Şark kurnazlığı başka bir şeydir, ona girmeyelim.'' yanıtını verdi. 

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.