Adnan Polat: Başkan bulamayacaklar!

Galatasaray'da oldukça sansasyonel bir genel kurul geride kalırken, mevcut başkan ve yönetim idari anlamda ibra edilmeyerek kulüp yeni bir kaos ortamına sürüklendi. Başkan Cengiz ve kurmayları, hafta sonundan itibaren hukukçularla toplantı üstüne toplantı yaparken; 2011'de ibra edilmeyen eski başkan Adnan Polat gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Galatasaray’ın eski başkanlarından Adnan Polat, Sarı-Kırmızılı kulüpte yaşanan sıkıntılı süreci yakından takip ediyor. 2011’de başkanlık yaptığı dönemde, bir kongreyle birlikte idari açıdan ibra edilmeyen ve görevinden uzaklaşmak zorunda bırakılan Polat, bugün Mustafa Cengiz’in başına gelen benzer süreci yakın çevresiyle değerlendirdi. Mustafa Cengiz’e tıpkı kendi döneminde olduğu gibi, büyük haksızlık yapıldığını düşünen Polat’ın, “Böyle giderse ne başkan bulabilirler ne de yönetici. Olanları üzüntüyle takip ediyorum. Galatasaray artık zarar görmemeli..” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Adnan Polat’ın, tekrar başkan adayı olmak gibi bir düşüncesi bulunmuyor.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.