Faruk Süren: Henüz bir şey bitmedi!

Galatasaray'ın efsane başkanlarından Faruk Süren geçtiğimiz gün gerçekleştirilen kulübün Mart ayı divan kurulu toplantısından sonra muhabirlere bazı açıklamalarda bulundu. Mustafa Cengiz'in ibrası hakkında açıklamalarda bulunan Süren, Galatasaray'ın mevcut puan tablosunda şampiyonluk şansını "Henüz bir şey bitmedi. Ortada 27 puan daha var" şeklinde yorumladı.

Habertürk'ün haberine göre; Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve yönetiminin ibra edilmeyeceği söylentilerini değerlendiren Faruk Süren, "İbra sorunu yaşayacağını zannetmiyorum, böyle bir şeyin olacağını ümit de etmiyorum. Bir takım hoşnutsuzluklar var, onların belki giderilmesi lazım. Bu konuya dair ben de genel kurulda konuşma yapabilirim. Hoşnutsuzlukları dile getirmek bakımından ama ibra olmamak gibi bir şey olacağını zannetmiyorum. Çünkü öyle bir sebep yok." ifadelerini kullandı.

Adnan Polat dönemindeki ibra edilmeme olayının tekrarlanmayacağını öngören Süren öyle bir şeyin yaşanmamasını ümit ettiğini dile getirdi. Galatasaray Lisesi mezunlarının kulübe üye yapılmamasına yönelik gösterilen tepkiler üzerine konuşan Süren "Ayrıcalıklı üye yapılmaması ve onların yanlış taktim edilmesi.. Bütün bunlar görüşülecek. Bunlar zaten bu memnunsuzlukları yaratıyor. Bunu herhalde halledeceğiz." dedi.

Süper Lig'de şampiyonluk yarışı veren Galatasaray futbol takımını da değerlendiren Süren, henüz bir şeyin bitmediğine vurgu yaparak "Matematiksel olarak şampiyonluk şansımız var. Daha 9 maçımız yani çok karşılaşmamız var... Ortada 27 puan var" yorumunda bulundu.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.