Galatasaray yönetiminden büyük fedakarlık...Galatasaray'da genel kurul öncesi yapılan ödemeler futbolcuları memnun etmişti. Bu yapılan ödemelerin arka planında neler yattığı öğrenildi. Abdurrahim Albayrak'ın yapılan bu ödemeler için elini taşın altına koyduğu öğrenildi.

Habertürk'ün haberine göre; Genel Kurul'da ibra edilmedikten sonra kaos ortamı oluşan Galatasaray'da yönetim, cuma günü ödediği 75 milyon TL ödemeyle kulübün mali anlamda zora girmesini önledi.

UEFA'yla yaptığı Finansal Fair-Play anlaşmasının bozulmasını istemeyen Cengiz yönetimi, ibra edilmemesine rağmen taşın altına elini koydu. 31 Mart'a kadar vergi borcu, faizler ve sporcu maaşları başta olmak üzere toplamda 75 milyon TL'yi bulan ödemeleri yapmak zorunda olan yönetim, imece usulü parayı topladı.

Bir miktarını bankadan kredi olarak çeken Sarı-kırmızılılarda başkan yardımcısı Abdurrahim Albayrak'ın kefalet imzası kredinin çıkmasında önemli rol oynadı.Kalan parayı ise yöneticilerin aralarında topladığı bildirildi.

LOCA SAHİPLERİ DE DESTEK OLDU
Yönetimin ibra edilmemesini haksızlık olarak gören bazı loca sahipleri de taşın altına elini koydu. Bu sezonun sonunda bitecek localarını şimdiden yenileyen iş adamları, kulübe büyük destek verdi ve 75 milyon TL'nin toplanmasında da etkili oldu

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.